Karavany Praha

Karavany Praha Karavany Praha 1 Karavany Praha 2 Karavany Praha 3 Karavany Praha 4 Karavany Praha 5 Karavany Praha 6 Karavany Praha 7 Karavany Praha 8 Karavany Praha 9 Karavany Praha 10 Karavany Praha 11 Karavany Praha 12

Karavany Praha
774 071 108
info@karavany-praha.cz


Hájecká 1
273 51, Červený Újezd
Praha-západ, Česká Republika

Jestliže jste příznivcem moderního a pohodlného způsobu cestování, tak by vás možná mohly zajímat detaily o firmě Karavany Praha. Tato společnost se zabývá pronájmem nových a luxusních obytných vozů. Díky tomu nemusíte být úplně milionář, abyste si mohli dovolit dovolenou v luxusním karavanu. V případě zájmu o takovouto dovolenou a o pronájem obytného vozu kontaktujte firmu Karavany Praha a nebo navštivte jejich webovou stránku, kde se dočtete veškeré informace. Půjčovna obytných aut má také na svém webu rezervační systém, kde zjistíte aktuální vytíženost jednotlivých vozů.

Karavany Praha – trendy

Přesvědčte se sami o tom, jakou svobodu vám na cestě obytné karavany nabídnou. Vaší cestu můžete průžně přizpůsobovat aniž byste museli rušit rezervace hotelu a zamlouvat jiný. Pokud zrovna nebude vhodné počasí, můžete se posunout jinam či z jiného důvodu měnit cíl cesty dle vaší libosti. Obytné vozy mají zkrátka své kouzlo. Půjčovna karavanů je v dnešní době více a více oblíbená. Moderní půjčovna karavanů Praha vám nabídne veškeré pohodlý. Vozy jsou plně pojištěny, a tak můžete být na cestě v klidu.

Obytné vozy – profesionální přístup

Pořízení nového karavanu je nákladnou záležitosti, kterou by si mohl dovolit jen málo který jedinec. Dostupným řešením pro většinu populace je však kontaktovat firmu Karavany Praha a pronájmout si u nich karavan. Tato zavedená firma vychází vstříc i těm nejnáročnějším klientům a jde o luxusní půjčovnu karavanů.

V nabídce mají kvalitní a nové karavany značky Malibu. Cestování tímto způsobem je velkou radostí a to jak v létě, tak i v zimě. Půjčení karavanu je zcela jednoduché, rychlé a bezstarostné.

Pokud bste potřebovali najít nějaké kempy pro karavany nebo místa pro parkování karavanu, tak se obraťte na půjčovnu a ona vám jistě doporučí vhodné místa v okolí vaší cílové destinace.

Půjčovna karavanů – pohodlí na cestách

Firma Karavany Praha má všechny své vozy plně havarijně pojištěné. Můžete tak být v klidu a nemít strach z nehody, která by zničila váš rodinný rozpočet.  

Především v zimních měsících lidé ocení, že jsou karavany přizpůsobeny jak pro letní, tak i zimní měsíce. V zimně jejich vozy mají zimní pneumatiky s řetězy, dvojité vytápěnéch podlahy, topení s časovačem a výduchy tepla po celém voze a potah k zateplení čelního skla. Díky těmto výhodám jsou obytné vozy od Karavany Praha tou nejlepší volbou, ať už se chystáte na lyže, běžky nebo si zimu užít prostě jen tak.. Většina příslušenství je poskytována zdarma a v zimním období dostanete ještě navrch jednu propanovou bombu navíc. V zimním období si navíc můžete nechat karavan zaparkovat na náměstí ve Strážném a mít to kousek na sjezdovku.

Půjčovna karavanů – nabídka

Aktuální nabídku naleznete na webu půjčovny karavanů Praha. V sekci rezervace nebo u jednotlivých karavanů naleznete kalendář, ve kterém najdete volné termíny pro daný vůz.

Obytné vozy – nabízené příslušenství:

Na webových stránkách firmy Karavany Praha vám jsou k dispozici veškeré nezbytné informace pro pronájem karavanů a pro pronájem obytných vozů

Společně se zapůjčením karavanů nabízí bezplatné zapůjčení následujícího příslušenství:

  • plynový gril
  • kempingový nábytek
  • ložní prádlo, vč. ručníků
  • kávovar Nespresso
  • nosič pro 4 kola

Níže uvedené příslušenství si můžete ke karavanu připlatit:

  • horské kolo
  • paddleboard
  • skútr Vespa 50