Koupelny Praha

koupelny Praha koupelny Praha 1 koupelny Praha 2 koupelny Praha 3 koupelny Praha 4 koupelny Praha 5 koupelny Praha 6 koupelny Praha 7 koupelny Praha 8 koupelny Praha 9 koupelny Praha 10

Showroom a vzorkovou prodejnu firmy Dorint DG Centrum najdete již několik let na pražském Žižkově. Rádi vám představí své luxusní koupelny a veškeré vybavení a doplňky, které v moderní koupelně oceníte. V jejich nabídce najdete vše, co pro luxusní koupelnu potřebujete. Najdete u nich koupelnové vany, vodovodní baterie, koupelnové radiátory, obklady do koupelen a sprchové kouty. 150m2 Díky showroomu uvidíte všechny produkty v prostoru a dokážete si snadno představit, jak bude toto koupelnové vybavení vypadat u vás. V nabídce jsou zastoupeny i tradiční koupelny německé značky Dornbracht a firmy Alape. Tyto společnosti jsou na trhu již desítky let jsou zárukou kvality. Koupelny těchto výrobců jsou tradiční, ale zároveň využívají nejmodernější technologie a design. Z koupele se tak stává zážitek z relaxace a požitek pro tělo i duši.

Koupelny Praha - další nabídka, inspirace:

Díky špičkové technologii i estetickému zpracování všech výrobků se z vaší koupelny mohou stát domácí lázně. Místo, kam můžete přijít relaxovat po náročném dni. Díky výběru produktů firmy Dornbracht Group si vybere každý. Ať už preferujete rychlejší a ráznější osvěžení ve sprše, nebo dáváte přednost delší relaxaci ve vaně. V Doring DG Centrum vám odborný personál pomůže s výběrem té nejlepší koupelny pro vás. V případě zájmu není problém vypracovat vizualizaci projektu pro lepší představu.

Koupelny Praha - luxus díky inovacím

Umíte si představit, že se postavíte pod sprchu a budete si připadat jako v dešti? Na vaši kůži dopadají kapky vody, zavřete oči a cítíte se jak uprostřed přírody. To umí technologie systému PERFORMING WATER. Pulsující proud, intenzita toku vody podle vašeho výběru a nálady. Díky těmto inovacím se z koupele stává luxusní zážitek. Váš sprchový kout bude originální, s využitím nejnovějšího designu.

Luxusní koupelny – transforming water system

Pocit domácích lázní a maximálního pohodlí navodí i systém TRANSFORMING WATER. Ten je taktéž vyvinutý společností Dornbrach. Slibuje kombinaci vody, změn světla a jeho barev. Tak to vypadá, když se spojí práce těch moderních architektů a špičkových desingnérů. Z takové koupelny ani nebudete chtít odcházet.

Luxusní koupelny - firma Alape jako záruka kvality

Ke společnosti Dornbach se časem přidala i další německá firma. Společnost Alape má taktéž dlouhou tradici. Byla založena v roce 1896 a specializuje se na sanitární zařízení. Alape se stala průkopníkem moderních koupelen a díky této firmě vypadají koupelny tak, jak je známe dnes. Jako první přišla tato firma se zabudovaným umyvadlem, poté doplněném zabudovanými skříňkami. Specializuje se i na výrobky určené pro luxusní koupelnu a neustále se vyvíjí dál a příchází s novými technologiemi. K firmě Dornbracht se Alape připojila v roce 2001 a stále je v čele společností zabývajících se sanitárním zařízením.