Marmoleum Praha

marmoleum Praha marmoleum Praha 1 marmoleum Praha 2 marmoleum Praha 3 marmoleum Praha 4 marmoleum Praha 5 marmoleum Praha 6 marmoleum Praha 7 marmoleum Praha 8 marmoleum Praha 9 marmoleum Praha 10

Společnost Podlahy Praha nabízí podlahovou krytinu marmoleum za lukrativní cenu. V jejich nabídce můžete spatřit také i všechny potřebné služby, které s touto podlahou souvisí. Marmoleum je označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Jedná se o podlahovou krytinu, která je složena ze směsy lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Oproti PVC podlahám je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani to, když podlaha vydrží padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

Nejenže je marmoleum ekologicky vyráběno, ale také i jeho likvidace je vůči životnímu prostředí zcela nezávadná. Marmoleum lze spálit aniž by zatížilo přírodu či ho lze jednoduše vyhodit na kompost, kde se bez problémů rozloží.

Podlaha  marmoleum má skvělé vlastnosti. Je teplá, příjemná na dotek, má antibakteriální vlastnosti, je antistatická, což znamená, že nepřitahuje prach a díky tomu je velmi vhodná pro alergiky i astmatiky. Je odolná vůči vlhkosti i vodě a lze ho použít na podlahové topení. 

Marmoleum – proč si ho pořídit?

 • marmoleum je stoprocentně přírodní materiál
 • jeho životnost je 30 – 50 let
 • je tvrdé, ale pružné, lze vybrat v různých stupních tvrdosti
 • široký výběr dekorů, vzorů, barev
 • potlačuje množení bakterií
 • výborně hlukově i tepelně izoluje
 • je přirozeně antistatické a vhodné pro alergiky i astmatiky
 • má vysokou odolnost proti mechanickému poškození
 • lze ho instalovat i na podlahové topení
 • je vyráběné technologií šetrnou k přírodě
 • je 100% biologicky rozložitelné
 • snadno se udržuje
 • při pokládce vytváří téměř neviditelné spoje

Marmoleum - v jaké barevné nabídce a vzorech lze koupit?

Marmoleum nabízí široké možnosti kombinací díky různým barevným dekorům. Máte možnost vybírat syté, zářivé, jemné, mramorové i neutrální barevné odstíny. Marmoleum se skládá z několika řad a může Vám nabídnout více než 160 barev. K tomu ještě výrobci nabízejí možnost zadat si barvu takzvaně na míru a výrobce vám poté zhotoví barvu podle vašeho přání. Díky dřevité moučce a kvalitním přírodním pigmentům odolným vůči UV záření používaných při výrobě marmolea zůstávají barvy jasné a živé po dlouhou dobu.

Marmoleum můžete vzájemně kombinovat jak je libo. Lze tak tedy vytvořit různé podlahové vzory, obrazce nebo variace podle vašich návrhů a fantazie. Vaše přírodní podlaha tak bude vypadat přesně jak vy chcete a zároveň bude v souladu s moderními trendy bydlení a interiérového designu. Profesionálové ze společnosti Podlahy Praha umí marmoleum perfektně kombinovat a vytvoří Vám podlahu, jakou nikdo jiný nemá!

Marmoleum pokládka

Marmoleum se vyrábí v pásech, čtvercích nebo je dostupné v lamelách (marmoleum click). Pro pokládku této krytiny je vždy nutné mít kvalitně připravený podklad, který musí být suchý, rovný, čistý, hladký, celistvý, pokud možno vystěrkovaný. Marmoleum je přírodní materiál a má řadu specifických vlastností, proto se vždy vyplatí pokládku nechat odborné firmě. Profesionálové s dlouholetými zkušenostmi ze společnosti Podlahy Praha marmoleum dokonale znají, umějí využít všechny jeho vlastnosti a lehce si poradí s dokonale provedenou pokládkou.

Pokládka marmolea, kterou u vás provedou podlaháři ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. proběhne vždy s co nejmenším zásahem do běžného chodu domácnosti nebo firemního provozu. Zruční profesionálové umí marmoleum položit tak, abyste byli na 100% spokojeni. Disponujeme nejen vlastními proškolenými pracovníky, ale samozřejmě také veškerou technikou potřebnou pro pokládku marmolea.