Naši partneři

Deratizace Praha

deratizace Praha Deratizace Praha firma KF TRANS s.r.o. provádí rychle a bezpečně. Profesionální přístup jejich vyškolených zaměstnanců, kteří mají v tomto oboru dlouholetou praxi je zárukou kvalitně odvedené práce. Deratizace neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.) provádí již více jak 15 let.

Karavany Praha

karavany PrahaJestliže jste příznivcem moderního a pohodlného způsobu cestování, tak by vás možná mohly zajímat detaily o firmě Karavany Praha. Tato společnost pronajímá nové obytné vozy a tak nemusíte být zrovna milionáři, abyste mohli vyrazit na dovolenou v karavanu. V případě zájmu o pronájem obytného vozu se podrobné informace dočtete na jejich webu. Půjčovna obytných aut má také na svém webu rezervační systém, kde uvidíte aktuální vytíženost jednotlivých vozů.

Podlahy Praha

podlahy PrahaSpolečnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem , pokládkou a renovací podlahových krytin. V jejich nabídce sortimentu můžete spatřit široký výběr dekorů u podlahových krytin jako jsou dřevěné podlahy, laminátové podlahy, plovoucí podlahy a ve službách například renovace parket nebo servis schodů. V podlahovém studiu mají k nahlédnutí všechny nabízené podlahy. Takže v jejich kamenné prodejně si lze osobně prohlédnout třeba koberce nebo PVC podlahy, ale také i veškeré příslušenství, které k podlahám patří.

Garážová vrata

Garážová vrataSpolečnost Urban BVP vám může nabídnout jak garážová vrata a vjezdové brány, tak i ploty, branky a pohony. Veškerá své produkty a tím pádem i garážová vrata vám dodají včetně následné montáže. Vše nejdříve zaměří, domluví s vámi a na základě toho poté dodají ty nejvhodnější vrata a ty vám do vaší garáže profesionálně nainstalují. Lze tuto firmu využít jak pro domácnost, tak i pro velké firemní podniky. Všechny produkty jim dodávají ověření dodavatelé, s kterými spolupracují několik let.

Schodolezy

schodolezy pro invalidy PrahaSchodolez pro invalidy je zdravotnické zařízení nebo by se dal také označit za pomůcku, díky které se postižená osoba může pohybovat po schodech i s invalidním vozíkem. Tato zdravotnická pomůcka je poháněná elektromotorem. Na elektrický schodolez lze přidělat invalidní vozík nebo si můžete vybrat schodolez, který má již vlastní sedačku. Přístroj díky síle, kterou vyprodukuje elektromotor zdolá schody bez vynaložení vaš fyzické námahytoho aniž. Po doprovodné osobě se požaduje pouze přístroj zapnou nebo vypnout.

Sklenářství Klapka

SklenářstvíSklenářství Klapka je profesionální sklenářství Praha, které má svou historii v oboru. Firma na trhu sklenářských prací funguje již 20 let. Jde o zaběhlé sklenářství, které má mnoho referencí a sklenářské práce zde odvádí v prvotřídní kvalitě. Sami uvidíte, že pokud využijete jakoukoliv službu z jejich rozsáhlé nabídky sklenářských prací, tak s odvedenou prací budete nad očekávání spokojeni. Ve sklenářství Klapka je tým zručných a zkušených sklenářů, kteří při práci používají moderní metody a neustále se snaží o zlepšení nabízených služeb.

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost PrahaZámečnická pohotovost Praha je dostupná nepřetržitě, ve dne i v noci, o víkendech i o svátcích, 7 dní v týdnu, 24 hodin denně, 365 dní v roce! Kdykoliv se ocitnete v nouzové situaci, kdy budete potřebovat rychlý zámečnický servis, můžete se na zámečnickou pohotovost Praha na 100% spolehnout. Zabouchnuté klíče, nouzové otevření auta nebo otevírání dveří bytu všech typů nejsou pro profesionály zámečnické pohotovosti Praha žádný problém.

Marmoleum Praha

marmoleum PrahaSpolečnost Podlahy Praha vám nabízí podlahovou krytinu marmoleum za skvělou cenu. Rovněž v jejich nabídce můžete spatřit i všechny potřebné služby, které s touto podlahou souvisí. Marmoleum je v současnosti označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Jedná se o podlahovou krytinu, která se skládá ze směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Oproti PVC podlahám je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

Sklenářství Praha

Sklenářství PrahaJestliže máte nějaký problém se sklem a potřebujete najít nějaké spolehlivé sklenářství, tak se obraťte na Sklenářství Praha s.r.o. Sklenářství Praha nabízí kompletní služby od dodání všech typů skel a zrcadel až po veškeré sklenářské práce. Na českém trhu se firma pohybuje již více jak 20 let. Během této doby se firmě podařilo vybudovat tým spolehlivých a zručných zaměstnanců, kteří odvádějí sklenářské práce v té nejvyšší kvalitě.

Koupelny Praha

Koupelny PrahaShowroom a vzorkovou prodejnu firmy Dorint DG Centrum najdete již několik let na pražském Žižkově. Rádi vám představí své luxusní koupelny a veškeré vybavení a doplňky, které v moderní koupelně oceníte. V jejich nabídce najdete vše, co pro luxusní koupelnu potřebujete. Najdete u nich koupelnové vany, vodovodní baterie, koupelnové radiátory, obklady do koupelen a sprchové kouty. 150m2 Díky showroomu uvidíte všechny produkty v prostoru a dokážete si snadno představit, jak bude toto koupelnové vybavení vypadat u vás. V nabídce jsou zastoupeny i tradiční koupelny německé značky Dornbracht a firmy Alape. Tyto společnosti jsou na trhu již desítky let jsou zárukou kvality. Koupelny těchto výrobců jsou tradiční, ale zároveň využívají nejmodernější technologie a design. Z koupele se tak stává zážitek z relaxace a požitek pro tělo i duši.