Podlahy Praha

podlahy Praha podlahy Praha 1 podlahy Praha 2 podlahy Praha 3 podlahy Praha 4 podlahy Praha 5

Podlahy Praha

Podlahy Praha s.r.o. na trhu působí jako společnost zabývající se prodejem , pokládkou a renovací podlahových krytin. V jejich sortimentu lze nalézt velký výběr podlahových krytin jako jsou dřevěné podlahy, laminátové podlahy, plovoucí podlahy a ve službách prozměnu zase renovace parket nebo servis schodů. V podlahovém studiu mají k nahlédnutí všechny nabízené podlahy. Takže v jejich kamenné prodejně si lze osobně prohlédnout třeba koberce nebo PVC podlahy, ale také i veškeré příslušenství, které k podlahám patří.

Podlahy Praha – proč zrovna oni?

Firma Podlahy Praha nabízí jenom kvalitní služby a produkty a to v kombinaci se slušnou cenou. Spolupráce s touto společností je vždy na profesionální úrovni a lze se tudíž spolehnout na dodržení dohodnutých termínů a cenového rozpočtu.

Další výhody a pozitiva této společnosti

  • Rychlé dodací lhůty
  • Působí na trhu přes 12 let
  • Mnoho referencí k předložení
  • Záruka na všechny naše práce a materiál
  • Disponují kamenným obchodem, kde si lze zboží prohlédnout.

Podlahy Praha – služby

Firma Podlahy Praha nabízí kompletní služby spojené s poldahovými krytinami. Mezi jejich hlavní služby bychom zařadili například tyto: údržba podlahy, renovace podlah, broušení parket, a samozřejmě pokládka podlah. Všechny tyto služby provádějí řadu let na vysoké úrovni.

Podlahy Praha - sortiment

Nabídka sortimentu poskytuje obrovský výběr všech typů podlahových krytin. Navíc máte možnost si v kamenné prodejně společnosti Podlahy Praha prohlédnout vzorky všech nabízených podlahových krytin. V prodejně je neustále k dispozici vyškolený personál, který vám pomůže s výběrem krytiny dle Vašich požadavků. Tuto vzorková prodejna Podlahy Praha je v ulici Komunardů 38 na Praze 7

Podlahy Praha – jak vybrat podlahu?

Při výběru podlahové krytiny je zapotřebí se držet několik zásad, které následně ovlivní funkčnost a použitelnost podlahy. Zejména je podstatné vybrat vhodný typ podlahy v závislosti na vašem stávajícím podkladud. S tím vám rád poradí profesionální podlahář, kterého najdete v již zmiňované kamenné prodejně. Důležitým aspektem je tvrdost povrchu a tloušťka dílců krytiny, což následně definuje celkovou odolnost či zvukovou izolaci podlahy. V neposlední řadě hraje roli i výběr dekoru samotné podlahy. V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha se vám vždy dostane pomoci. Rádi vám zde poradí a doporučí podlahovou krytinu právě pro váš interiér.

Podlahy Praha – všechny jejich webové stránky