Schodolezy pro invalidy

schodolezy schodolezy pro invalidy schodolez kolečkové schodolezy pásové schodolezy schodolezy bazar schodolez půjčovna schodolez půjčovna schodolez půjčovna

ALLMEDICA s.r.o.
Tachovské nám. 5, 130 00 Praha 3
Tel: 323 607 383
Tel: 608 847 949
Bezplatná linka – 800 100 822

K čemu se schodolez užívá?

Schodolez pro invalidy je zdravotnické zařízení nebo by se dal také označit za pomůcku, díky které se postižená osoba může pohybovat po schodech i s invalidním vozíkem. Tato zdravotnická pomůcka je poháněná elektromotorem. Na elektrický schodolez lze přidělat invalidní vozík nebo si můžete vybrat schodolez, který má již vlastní sedačku. Přístroj díky síle, kterou vyprodukuje elektromotor zdolá schody bez vynaložení vaš fyzické námahytoho aniž. Po doprovodné osobě se požaduje pouze přístroj zapnou nebo vypnout.  

Obsluha schodolezů není náročná a po krátkém zaučení jí zvládne každý. Hlavně ty pásové schodolezy pracují opravdu na principu stisku jediného tlačítka - vypnuto / zapnuto. Více o dvou typech schodolezů se dozvíte dále v článku. Lidé také velmi často hledají slovní spojení schodolez cena a na tento dotaz dostanete odpověd právě na webu Schodolezy ČR. Také se však hodí podotknout, že na shcodolez můžete dostat státní dotaci, kterou vám firma pomůže vyřídit

Schodolezy dělíme na dva typy

Schodolezy jsou dvojího typu. Prvním typem jsou schodolezy pásové a druhým schodolezy kolečkové.

Pásové schodolezy

Pásové schodolezy jsou starším typem, takže o nich budeme psát jako první. Nicméně, to že jsou pásové schodolezy starším typem nějak nehovoří o jejich výkonu či pohodlí. Jde jen o to, že původně byly schodolezy konstruované pouze pro rovná nebo lépe řečeno přímá schodiště. Díky tomu je tento typ schodolezu naprosto stabilní a nelze s nim jakkoli manipulovat. To se může zdát jako výhoda, ale současně nemáte možnost schodolez dle potřeby nahýbat a měnit tak směr jízdy - zatáčet s ním.

Kolečkové schodolezy

Důvod proč tedy vznikl tento typ schodolezu je nyní jasný. Prostě na trhu vznikla poptávka po schodolezech, které umožní pohyb i po atypických a točitých schodištích. Díky tomu, že schodolez ne ní na schodech jako přibytý a lze ho trcohu naklonit, tak máme možnost zdolat i tyto atypická schodiště. Schodolezy kolečkového typu vhodně doplňují nabídku. Díky tomu novému typu si vybere opravdu každý. Vybrat ten nejvhodnější schodolez pro vás vám pomůže firma Allmedica s.r.o.

Proč schodolezy od ALLMEDICA s.r.o.?

  • ručí za kvalitu schodolezů
  • rádi vám představí jakýkoliv typ schodolezu přímo u vás
  • autorizovaný záruční i pozáruční servis NONSTOP
  • v případě, že máte poruchu na svém schodolezu, zapůjčí náhradní schodolez stejného typu
  • mají prodlouženou záruční dobu na 3 roky, u schodolezů z bazaru, které byly repasovány nabízí záruku na 2 roky
  • u schodolezů z bazaru, které byly repasovány nabízí záruku 2 roky
  • doprava a zaškolení obsluhy zdarma

Schodolezy bazar

Společnost ALLMEDICA má na své webové stránce i sekci schodolezy bazar, kde můžete zakoupit schodolez za velmi, ale velmi lukrativní cenu, kterou jinde neseženete. To oceníte, kdyby vám nebyl poskytnut státní příspěvěk, ale to se moc často nestává, protože ve firmě vědí, jak o dotaci zažádat a poradí vám. Nemusíte mít starost, že by tyto schodolezy přišli o svojí funkčnost či výkon. Společnost Allmedica garantuje, že byl proveden kompletní servis schodolezů a výměna všech opotřebovaných částí. Díky tomu vám s klidem poskytne záruku 2 roky, ale schodolez vám vydrží klidně i 10 let.

Schodolezy půjčovna

Společnost vychází svým zákazníkům vstříc ve vešch směrech. Vedle bazaru naleznete také půjčovnu schodolezů , kde máte jedinečnou možnost si zapůjčit schodolez na vámi určenou dobu. Může to být jeden den či i několik měsíců. Pro dlouhodobý pronájem je však nutnost individuální domluvy.